OTÁZKY A ODPOVĚDI O INKUBÁTORU ANOMALIA

Setkání (ZOOM) studentů a organizátorů

Inkubátor ANOMALIA existuje již osmým rokem jako jediná příležitost pro české tvůrce, aby se mohli seznámit s postupy a zkušenostmi vývoje dlouhometrážních animovaných filmů a týmovou spoluprací pod vedením špičkových profesionálů. A účastníci nám s nadšením říkaji, že je to neskutečné! Přiblížíme studentům českých škol podstatu letního zážitku v Českém Krumlově. Chceme také poznat, kde ti nadšení studenti stojí se svými oborovými zájmy a prioritami.

Nejlepší způsob, jak sdílet tuhle energii, je osobní setkání. A proto nabízíme všem zájemcům možnost ZOOM MEETINGU s námi. A kdy se to stane? Termín vám sdělíme, když se zaregistrujete prostřednictvím formuláře níže.

MEETING bychom rádi uskutečnili před koncem května. Proto neváhejte s registrací Vašeho zájmu. Počet míst v dílně je rovněž ovemezen. 

A to není vše! Získání dotací na kurzovné je letos něco úžasného! Poprvé jsou tyto dotace k dispozici pro studenty bez živnostenského listu a dokonce i pro občany Prahy. Je to obrovský krok vpřed! V minulosti byly tyto kategorie z dotací vyřazeny, ale teď jsou zpátky a připraveny vám pomoci dosáhnout na jinak nákladné kurzovné.

Jste připraveni na jízdu plnou nových zkušeností a možností? Připojte se k nám a společně budeme tvořit!

CHARACTER DESIGN LAB with Dan Holland

WORLDBUILDING LAB with Jim Moore

 

 


    
     
   
Password must be at least 7 characters long.
Password must be at least 7 characters long.